Rack Mount Optični Delilnik 1*32 SC/PC Rack 1U 19 palčni

Novo

€104.55

Na zalogi

Ima Visoko Zanesljivost Nizka vstavljanja Izgubo in nizko Polarizacija Odvisna izguba Visoko kanal šteje Odlično Okolje za Stabilnost in Pogosto Uporabljajo Dimenzije:1U 19 palčni Rack-nameščen razdelilnik je sestavljen iz splitter enota polje in splitter. To je primerno za centralizirano delitev omrežne strukture. To je lahko nameščen v 19" standarda integrirano razdelilni omari, omrežja kabinet z odpiranjem prtljažnika SC/LC/FC spojnikov, ki so na voljo, druge priključke je mogoče po meri.

Aplikacije FTTx Napotitve(GPON/BPON/EPON) Kabelske televizije (CATV) Lokalna omrežja (LAN) oprema za testiranje Pasivnih optičnih omrežij(PON) Specifikacija Parametrov 1×2 1×4 1×8 1×16 1×32 1×64 1×128 Operacijski Valovna dolžina (nm) 1260~1650 Vlaken Tipa G657A1 ali stranki določeno Vstavljanja Izguba (dB)(P/S Razred) 3.8/4.0 7.1/7.3 10.2/10.5 13.5/13.7 16.5/16.9 20.5/21.0 23.8/24.2 Izguba Enotnosti (dB) 0.4 0.6 0.8 1.2 1.5 2 2.5 Polarizacija Odvisne od Izida(dB) 0.2 0.2 0.2 0.25 0.3 0.35 0.4 Vrniti Izguba (dB)(P/S Razred) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 Usmerjenost (dB) 55 55 55 55 55 55 55 Odvisna od Valovne dolžine Izguba (dB) 0.3 0.3 0.3 0.5 0.5 0.5 0.5 Stabilnost Temperature 0.4 0.4 0.4 0.5 0.5 0.5 0.5 (-40~85 °C)(dB) delovna Temperatura (°C) -40~85 Shranjevanje Temperatura (°C) -40~85

Prevoz:

1. Smo poskrbi za pošiljko, od ponedeljka do petka. Dostava vključuje pakiranja in stroškov ravnanja.

2. To traja približno 30-40 dni (ZDA, CA, AU). V drugih državah 40-60 delovnih dni, točen čas dostave je odvisen od poštnih proces.

3. Če ne prejmete vaš zmagovalni izdelek (i) v 30 delovnih dneh, prosim, pustite sporočilo ali E-pošto, se obrnite na nas, se bomo potrudili, da reši nobenih težav z vami.

Povratne informacije:

1. Bomo samodejno pustite pozitivne povratne informacije, da je vsak kupec za dokončanje transakcije.

2. Vzdržujemo visoke standarde opravljanje 100% zadovoljstvo! Povratne informacije so za nas zelo pomemben.

3. Dobra komunikacija lahko rešiti vseh težav, če imate kakršnakoli vprašanja, prosimo, obrnite na nas, mi bo takoj rešiti težave, ki jih preživljamo

Plačilo:

1.sprejemamo Alipay ,Smo sprejeli prek varnih plačilnih procesor Depozitni.

2.Plačilo mora biti varen plačilni procesor Depozitni.

3.Če ne morete preveriti takoj po tesnem,prosimo, počakajte nekaj minut in poskusite znova Plačila mora izpolniti v roku 3 dni

4.Smo le ladja, da Alipress potrdil naslov.

Vrnitev:

1.Prizadevamo si za 100% zadovoljstvo.

2.Zagotavljamo element, ki ga kupite, je element, ki mi je opisana tukaj ,in je v stanju, v katerem je opisano.

3.Če je predmet, ki prispe in ne, kot je opisano, se obrnite na nas za vračilo predmeta for exchange.

4.Vrnitev ni mogoče sprejeti zaradi kakršnih koli drugih razlogov.

5.Prosimo, da poročilo v roku 3 dni in vrnili k nam v roku 7 dni od prejetega datum za izmenjavo.

Oznake: optični delilnik, sc sc, optični delilnik, Poceni optični delilnik, Visoka Kakovost sc sc, Kitajska optični delilnik Dobavitelje

Paket Velikost 45cm x 40cm x 15cm (17.72in x 15.75in x 5.91in)
Vrsta Enote kos
Package Teža 2.3kg (5.07lb.)
Operacijski Wavelenth 1260, da 1650nm
Blagovna Znamka jyttek
Postavka Rack Mount Optični Delilnik 1*32
Številka Modela JYT-1X32SU
Material Aluminij
je customed Da,
priključek SC/PC

Napiši mnenje

Rack Mount Optični Delilnik 1*32 SC/PC Rack 1U 19 palčni

Rack Mount Optični Delilnik 1*32 SC/PC Rack 1U 19 palčni

Ima Visoko Zanesljivost Nizka vstavljanja Izgubo in nizko Polarizacija Odvisna izguba Visoko kanal šteje Odlično Okolje za Stabilnost in Pogosto Uporabljajo Dimenzije:1U 19 palčni Rack-nameščen razdelilnik je sestavljen iz splitter enota polje in splitter. To je primerno za centralizirano delitev omrežne strukture. To je lahko nameščen v 19 standarda integrirano razdelilni

Podobni izdelki